Všeobecná pravidla

 

1.Odhlášení ze skupinových lekcí nejpozději 6 hodin předem. Z osobního tréninku 24 hodin předem.

2.Děti můžou pouze na osobní trénink, na skupinovou lekci ne. A to ani čekat v šatně. Na to je vhodnější kavárnička Parkáček pod náma nebo Park restaurace v přízemí, kde je dětský koutek a doprovod dětí si může na obou místech vklidu dát kafe a děti nikoho nebudou rušit.

3.Do prostoru je zákaz vstupu v botech. Prosíme, boty sundejte před hlavními dveřmi a do šatny přejděte bosky a boty si přeneste do šatny. Na dveřích je nalepená cedule, kde to je i napsané.

4.Sprcha po skupinové lekci je možná za poplatek 20 Kč, který při převzetí klíčků na “baru” vhoďte do pokladničky na “baru”. V rámci osobního tréninku je samozřejmě sprcha zdarma. 😉

5.Vstup na skupinovou lekci je možný pouze pokud máte vstupy zaplacené předem. Mimo permanentku na 10 lekcí si můžete v systému, nebo osobně, zakoupit také 3 vstupy (platnost 30 dní), 5 vstupů (platnost 6 týdnů), 10 vstupů (platnost 3 měsíce) a 20 vstupů (platnost 5 měsíců). Hotově může zaplatit jen ten, kdo se přihlásí na lekci uplně poprvé a chce zkusit, zda mu lekce budou vyhovovat. Od druhého přihlášení je možné na lekci přijít pouze, pokud si je předplatí. Předplatit můžete v systému online nebo osobně u nás v Potírně, kde vám lekce do systému ihned nacvakáme a na počkání vám vstupy v systému naskočí (při převodu z účtu je třeba počkat na připsání platby). Z tohoto důvodu doporučuju zakoupit vstupy co nejdříve. Pokud nám pošlete potvrzení o platbě, vstupy vám do systému vložíme ihned.
Nově bude systém automaticky posílat i potvrzení o platbě, které můžete využít i na příspěvek u zaměstnavatele nebo pojišťovny. Už nebudeme doklady vystavovat my.

V případě, že se neodhlásíte 6 hodin předem, systém vstup automaticky strhne. Samozřejmě chápeme, když se na lekci někdo nedostaví z důvodu nehody, poruchy auta apod. Ale to se stane jednou… ne pravidelně, že? Takže takovou situaci spolu bez problémů vyřešíme 😉

6.Na začátku každé skupinové lekce se zamkne Potírna.  A to z důvodu, že na cvičení nepatří mobil a žádáme vás, abyste si nechali všechny věci v šatně (kromě ručníku a pití). A tím, že bude zamknuté, budou Vaše osobní věci v bezpečí. Potírna se odemkne až po ukončení lekce, kdy bude dostatek času na to, aby vy, co čekáte na další lekci, jste se mohli převlíknout, případně doplnit vodu, půjčit ručník, zaplatit další vstupy do systému (v případě, že chcete vstupy zaplatit hotově) apod. Pokud víte, že budete mít zpoždění, napíšete danému instruktorovi smsku a on bude vědět, že má počkat nebo Vám jít odemknout. JInak se taky může stát, že se na lekci nedostanete.

7.KOLO do Potírny dovnitř opravdu nepatří! Kolo si můžete zamknout dole.

Pravidla pro workshop:
Kromě výše uvedeného, pro workshop platí pravidlo, že se můžete odhlásit nejpozději týden před začátkem workshopu. V případě, že se odhlásíte později, bude vám vrácena platba pouze v případě, že za sebe máte náhradníka.

V případě, že jste kojící maminka a během workshopu potřebujete, aby vám někdo přivezl miminko na kojení, stačí o tom informovat trenéra předem a přizpůsobí se tomu pauza na wc, kafčo apod. Nakojit samozřejmě můžete v Potírně.

Pro kondiční a bežecké tréninky nebo jídelníček
KONTAKTUJ
PETRA PRUŠANSKÉHO

Zavolejte mi

TELEFON

+420 773 476 000

Napište mi

EMAIL

prusanska.lucie@gmail.com

Přijďte si zacvičit

POTÍRNA

Sady 28. října 16, 2. patro nad Parkáčkem, 690 02 Břeclav

Sledujte mě, sdílejte, komentujte

FACEBOOK

Sledujte mě na instagramu

INSTAGRAM

lucieprusanska

Objednejte se

REZERVACE